
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м
102,94 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00014500
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. На кожному сегменті стрічки є логотип компанії, який підтверджує справжність виробу. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1950 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 4000-4500 К, кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00014500 |
| Бренд | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 8х2 мм |
| Световая отдача | 148 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2000 Lm |
| Потребляемая мощность | 13,5 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Ціна | 2.66 |
- Цена: 102,94 ₴




