Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. На кожному сегменті стрічки є логотип компанії, який підтверджує справжність виробу. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має споживану потужність 18 Вт/м та кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Biom |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00014505 |
| Бренд | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | RGB-W |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Количество светодиодов | 60 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5050-60-RGBW-20, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 10х2 мм |
| Потребляемая мощность | 18 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 35000 ч |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Ціна | 4.06 |
- Цена: 157,12 ₴










