Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 2835-120 G застосовується для створення зовнішнього та внутрішнього контурного підсвічування, а також світлового декорування об'єктів. У даній моделі використані діоди типу SMD2835, завдяки чому вдалося домогтися високої яскравості та гарної рівномірності поширення променів. Напруга живлення – 220 В, клас захисту шнура – IP67.
Колір світіння у даної моделі зелений, розсіювач має такий самий тон. Кути поширення променів підвищені до 120°. Електрична потужність становить 9,6 Вт/м, кількість діодів на одному метрі – 120 шт.
Стрічка має розміри 8х16х10 мм. У кожній котушці міститься сто метрів виробу. Різати його можна тільки за спеціальними відмітками з інтервалом у один метр. Ресурс світлодіодів без істотного зниження початкової яскравості оцінюється у 25000 годин. Гарантійний термін – 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Зеленый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011700 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 2835-120 G IP65 зелений, герметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодний неон 220V |
| Размер | 8x16x10 |
| Потребляемая мощность | 9,6 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 25000 ч |
| Ціна | 1.89 |
- Цена: 73,14 ₴





