Світлодіодна стрічка NEON 12В JL 2835-120 G може бути використана для створення контурного підсвічування об'єктів, а також декоративного зовнішнього оформлення будівель. Джерелами світла тут є світлодіоди типу SMD2835, які здатні забезпечити не тільки яскраве, але й рівномірне освітлення. Номінальна напруга – 12 В постійного струму.
Дана модель оснащена зеленим розсіювачем та випускає світіння того ж тону. На кожен метр стрічки доводиться по 120 світлодіодів, потужність такого відрізка дорівнює 9,6 Вт, кут розсіювання променів становить 120°. Кратність порізки виробу – 2,5 см, загальна довжина цілої котушки – сто метрів.
Шнур належить до продукції стандартної якості виконання та має клас захисту IP67. Його розміри – 8х16х10 мм. Ресурс роботи діодів оцінюється приблизно у 25 тисяч годин безперервної експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Зеленый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011705 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка NEON 12В JL 2835-120 G IP65 зелений, герметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодний неон 12V |
| Размер | 8x16x10 |
| Потребляемая мощность | 9,6 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 25000 ч |
| Ціна | 2.52 |
- Цена: 97,52 ₴





