Цей світлодіодний модуль може працювати при напрузі 12 В постійного струму з енергоспоживанням у 1,5 Вт. Він складається з трьох діодів типу SMD5630 і поширює промені під кутом у 120°. Виріб випромінює злегка синювате холодне світло з колірною температурою 6500 К.Світлова віддача моделі становить 150 лм/Вт при світловому потоці у 150 лм. Модуль має експлуатаційний ресурс у 35 000 годин і відповідає класу пилевологозахищеності IP65.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD5630 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012214 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT XG28 5630-3 led W 1,5W Samsung 6500K, 12В, IP68 білий |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Размер | 66x18 мм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 0.42 |
Информация для заказа
- Цена: 16,25 ₴




