Даний світлодіодний модуль складається з одного квадратного діода SMD3030 і має потужність у 1,5 Вт при робочій напрузі у 12 В постійного струму. Колірна температура виробу – 6000 К, що відповідає холодній частині спектра. Світловий потік становить 150 лм, а світловіддача – 100 лм/Вт. За рахунок застосування бочкоподібної лінзи кути розльоту променів у моделі доходять до 120°. Термін служби модуля оцінюється у 35 тисяч годин. Клас захисту пристрою – IP65.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD3030 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012221 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT XG5 3030-1 led W 1.5W 12В 6000K лінза бочка |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Размер | 48х32x16 мм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 0.42 |
Информация для заказа
- Цена: 16,25 ₴




