Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Зеленый |
| Тип светодиодов | SMD5630 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012597 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Количество светодиодов | 72 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна лінійка BRT 5630-72 led G 24W, 12В, IP20 зелений зі скотчем |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Размер | 12х2,5х1000 мм |
| Потребляемая мощность | 24 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 1.54 |
Информация для заказа
- Цена: 59,60 ₴

