
Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м
102,94 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00018558
+380 (50) 198-11-28
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00018558 |
| Бренд | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 24 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 8х2 мм |
| Световая отдача | 145 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 1920 Lm |
| Потребляемая мощность | 13,5 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Ціна | 2.66 |
Информация для заказа
- Цена: 102,94 ₴




