
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-CW-44 220В IP44 холодний білий, 1м
102,94 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00022836
+380 (50) 198-11-28
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022836 |
| Бренд | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP44 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-CW-44 220В IP44 холодний білий, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | AC 200-240V |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Размер | 8x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 870 Lm |
| Потребляемая мощность | 8 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K |
| Срок службы | 24 м |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Ціна | 2.66 |
Информация для заказа
- Цена: 102,94 ₴

