Гнучка led стрічка на основі світлодіодів smd 3014 (120 діодів на метр). Колір світіння - теплий білий.
Стрічка повністю герметична і поміщена в силіконову оболонку, що дозволяє використовувати її в приміщеннях з підвищеною вологістю, а так само на вулиці. Для її монтажу Вам не потрібні трансформатори, стрічка підключається через спеціальний кабель живлення безпосередньо до мережі 220В.
Кратність порізки становить 1 метр. Використовувати можна цільним шматком до 30 метрів.
застосування:
декоративне підсвічування всередині приміщень з підвищеною вологістю (басейни, ванні, санвузли);
підсвічування торгівельного обладнання, рекламних конструкцій;
підсвічування елементів інтер'єру;
підсвічування фасадів будівель і споруд та ін.
Залежно від партії стрічка може бути як на білій, так і на коричневої основі.
Дана світлодіодна стрічка виготовляється заводом-виготовлювачем бухтами по 100 метрів. Продаж здійснюється як бухтами так і відрізками на метраж. При покупці світлодіодної стрічки відрізками менше повної бухти, відрізки без дефекту виробника поверненню та обміну не підлягають!
Вартість за 1 м. Мінімальне замовлення 1м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00001399 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка JL 3014-120 W 220В IP68 білий, герметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Размер | 8x5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Срок службы | 25000 ч |
| Тип светодиодов | SMD3014 |
| Ціна | 0.91 |
- Цена: 35,22 ₴



