Дана світлодіодна стрічка випромінюєтеплебіле світло з колірною температурою 3000 К. У ній використані діоди типу SMD5730 у кількості 52 шт/м, що забезпечує світловий потік у 2100 лм. Потужність одного метра виробу становить 6,5 Вт, робоча напруга – 220 В. Світлодіодна стрічка має клас пилевологозахищеності IP68 і вважається герметичною. Експлуатаційний ресурс цієї моделі оцінюється у 25 000 годин. Виріб може застосовуватися як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00001401 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество светодиодов | 52 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка JL 5730-52 WW 220В IP68 теплий білий, герметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Размер | 10x7 мм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Срок службы | 25000 ч |
| Тип светодиодов | SMD5730 |
| Ціна | 0.98 |
Информация для заказа
- Цена: 37,93 ₴


