Світлодіодна стрічка B-LED 24V 2835-120 NW застосовується при монтажі декоративного підсвічування стель у житлових приміщеннях. Завдяки застосуванню діодів типу SMD2835 виробникові вдалося досягти одночасно м'якого, яскравого та рівномірного світіння виробу. Питоме число елементів на одному погонному метрі – 60 шт, робоча напруга дорівнює 24 В.
Колірна температура становить 4500 К, тобто, відповідає нейтральному сегменту спектра. Електрична потужність виробу досягає 9,6 Вт/м при світловому потоці 960 лм. Кути розльоту променів – 120°.
Розміри виробу – 8х2 мм, кратність порізки – 2,5 см. Товар поставляється у котушках по 5 метрів. Клас захисту – IP20, категорія якості – «Стандарт». Термін експлуатації без помітного зниження яскравості світіння діодів оцінюється у 35 000 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011984 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка B-LED 24V 2835-120 NW IP20 4500К, негерметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 24 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 8x2 мм |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 960 Lm |
| Потребляемая мощность | 9,6 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Ціна | 1.54 |
- Цена: 59,60 ₴





