Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00001405 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество светодиодов | 72 шт/м шт. |
| Назва | Свiтлодiодна лiнiйка JL 5730-72 led WW 15W 3500K, 12В, IP20 теплий бiлий ECO |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Размер | 12х2,5х1000 мм |
| Потребляемая мощность | 15 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Тип светодиодов | SMD5730 |
| Ціна | 0.84 |
Информация для заказа
- Цена: 32,51 ₴


