Цей світлодіодний модуль може працювати при напрузі у діапазоні 176-265 В з енергоспоживанням у 1,5 Вт. Він складається з трьох діодів типу SMD2835 і поширює промені під кутом у 140°. Виріб випромінює злегка синювате холодне світло з колірною температурою 6500 К.Світлова віддача моделі становить 45 лм/Вт при світловому потоці у 70 лм. Модуль має експлуатаційний ресурс у 35 000 годин і відповідає класу пилевологозахищеності IP65.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00009916 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Назва | Світлодіодний модуль 220В BRT 2835-3 1.5W 6500K, IP65 білий |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Размер | 75х12 мм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 0.91 |
Информация для заказа
- Цена: 35,22 ₴




