
Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-S-2835-120-CW-20 біла, негерметична, 1м
81,27 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00020326
+380 (50) 198-11-28
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00020326 |
| Бренд | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Количество светодиодов | 120 шт/м шт. |
| Назва | Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-S-2835-120-CW-20 біла, негерметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 8x2 мм |
| Световая отдача | 120 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 700 Lm |
| Потребляемая мощность | 7,5 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Ціна | 2.10 |
Информация для заказа
- Цена: 81,27 ₴



