Розгалужувач прикурювача трійник HOCO C1, 2USB, 3.1-12A, білий
Зараз дуже багато приладів, які можуть працювати в автомобілі від прикурювача, це різні гуртки, чайники, кавоварки і т.п. Розгалужувач прикурювача на 3 гнізда дозволить Вам підключати кілька приладів або гаджетів одночасно, що погодьтеся дуже зручно! До того ж у розгалужувача є 2 гнізда USB, через які Ви зможете зарядити, наприклад, телефон. Прилад оснащений запобіжником для безпечної роботи. Для кожного гнізда є окрема кнопка, за допомогою якої можна вмикати та вимикати його
Характеристики:
Вхідна напруга: DC 12-24V
Напруга на виході USB: 5V/3.1A 15.5W
Напруга на виході прикурювача: 12-24V 12A 150W
Кількість USB роз'ємів: 2
Швидка зарядка QC|PD: Ні
Матеріал: вогнестійкий ABS пластик.
Колір білий
Довжина дроту: 55 см
Розумна технологія балансування та розподілу струму
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість виходів | 5 |
| USB-інтерфейс | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина шнура | 0.7 м |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Виробник | Hoco |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 35 мм |
- Ціна: 190 ₴






