Органайзер-сумка в машину, багажник KING
Опис:
Зручна і легка в використанні, в складеному стані займає мінімум місця. Захищає ваші речі від падінь і пошкоджень. Легко встановлюється в будь-який транспортний засіб. Липучки на дні міцно фіксують сумку до підлоги багажника. Має 1 велике відділення, можна користуватися бічними кишенями. Розміри: 600х340х300мм. Тканина - плащівка З таким органайзером у Вас і в салоні і в багажнику завжди буде ідеальний порядок, адже всі аксесуари тепер знаходяться в одній сумці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Плащівка |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴








