
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-NW-44 220В IP44 нейтральний білий,, 1
102,94 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00022700
+380 (50) 198-11-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022700 |
| Бренд | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP44 |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м шт. |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-NW-44 220В IP44 нейтральний білий,, 1 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | AC 200-240V |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Розмір | 8x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 870 Lm |
| Споживана потужність | 8 Вт/м кВт*ч |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Термін експлуатації | 24 м |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 2.66 |
| додаткові розділи | Світлодіодна стрічка 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,94 ₴

